Tarcze IDPA

Tarcze IDPA co to takiego jest? Z angielskiego International Defensive Pistol Association czyli tłumacząc na polski Międzynarodowe Zrzeszenie Pistoletu Obronnego, a jeszcze bardziej po polsku? Jest to organizacja której podstawą jest promowanie profesjonalnego używania broni krótkiej podczas obrony własnej na codzień. Używane bronie to: karabinki na amunicję broni krótkiej, pistolety i rewolwery.

U nas dostępne są tarcze IDPA w dwóch wariantach: Z jednym otworem do zawieszenia na specjalnym uchwycie lub haku albo z dwoma otworami do powieszenia za pomocą łańcuchów lub linek stalowych na stojaku. Każda tarcza IDPA wykonana jest ze stali certyfikowanej HARDOX 500 lub HARDOX 550. Jeżeli planujesz używać tarczy zgodnie z dyscypliną polecamy HARDOX 500, a gdy chcesz tarczę IDPA uniwersalną do której będziesz mógł strzelać z każdego rodzaju broni – wybierz wariant HARDOX 550.

Szukasz innej tarczy idpa ? Wystarczy że wyślesz do nas wzór, filmik lub nawet zdjęcie z takiej tarczy strzeleckiej a wykonamy ją specjalnie dla ciebie. Zrobimy wszystko aby klient był zadowolony. Bym zapomniał, aby uzyskać dodatkowe rabaty warto wziąć udział w promocji RABATY ZA POLECANIE. Więcej informacji o promocji na stronie głównej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2