Tarcza strzelecka sylwetka

Tarcza strzelecka sylwetka jest to cel przedstawiający postać człowieka ma to za zadanie przybliżenie warunków bojowych i częściową symulację mierzenia z broni do żywego człowieka. W naszym sklepie posiadamy duży wybór sylwetek strzeleckich, cały czas dodajemy nowe wzory aby klienci mogli realizować nowe scenariusze bojowe. Jeżeli masz własny pomysł wykonania tarczy to skontaktuj się z nami, chętnie wykonamy ją specjalnie dla ciebie według przesłanego przez ciebie zdjęcia lub filmiku.

Na początek zabawy ze strzelectwem zalecamy wybór: tarcza strzelecka sylwetka TORSO LS w średnim lub małym wymiarze. Jest to wzór najczęściej kupowany przez klientów i najbardziej uniwersalny. Przy używaniu tarcz zalecamy stosowanie przeszkód oraz przynajmniej 2 celów to zapewni ci brak nudy 😉

W naszym sklepie dostaniesz tarcze strzeleckie sylwetka w dwóch wariantach. Z jednym otworem do montowania na haku lub za pomocą specjalnego uchwytu ze śrubą oraz tarcze strzeleckie z dwoma otworami do montowania na stojakach za pomocą łańcuchów, linek lub pasów zależnie od szkoły. Przy wyborze tarczy zwróć uwagę jaki stojak posiadasz. Jeżeli jeszcze go nie masz to zapraszamy do zakupu u nas w zakładce stojaki.

U nas każda tarcza strzelecka sylwetka wykonana jest z certyfikowanej stali HARDOX 500 lub HARDOX 550. Do strzelania z wiatrówek i pistoletów zalecamy wybór HARDOX 500. Jeżeli chcesz cel uniwersalny do którego będziesz mógł strzelać z każdej broni wybierz HARDOX 550.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12